W tych sklepach zrobisz zakupy w niedziele wolne od handlu [RAPORT]

18 marca 2018 - to druga już niedziela z zakazem handlu. Które sklepy i placówki handlowe mogą być otwarte w tym dniu? Kto może sprzedawać w niedzielę wolną od handlu? Sprawdź! Kliknij w galerię powyżej...

sier

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.03.2018, 10:15

zajrzałem z ciekawości na śląski portal poczytać jakie są nastroje polityczne, i widzę że trend ogólnopolski jest podobny, czyli dużo mowy nienawiści ze strony PO . Chcą swoją agresywną postawą przekonać Polaków do tego co było? A co było pamiętamy chyba?
AFERY, ZŁODZIEJSTWA, UPADEK PAŃSTWOWOŚCI...chyba nikt nie ma zamkniętych oczu i zatkanych uszy, bo tylko głusi i ślepi dalej trwają przy PO...

18.03.2018, 14:01

A może jestem ateistom i co wtedy?

18.03.2018, 13:01

"Pamiętaj, abyś dzień święty święcił" i tyle w temacie drodzy chrześcijanie.
I przestańcie pisać te bluźnierstwa. Prędzej czy później sami do tego dojdziecie i będziecie bardzo żałować swoich obraźliwych komentarzy.

18.03.2018, 11:04

te otwarte tamte zamknięte jednemu się nie należy temu się należy chore państwo i ludzie jak tak można nazwać może lepiej małpy.

18.03.2018, 10:16

Co ty piszesz ? Wolne niedzielę wypłaty te same tylko godzin wiecej

15.03.2018, 11:12

Nic dobrego z tych zmian.Jak widać sobota kończy się o 24:00 handlowcy wydłużają czas pracy,kto na tym traci-rodzina ,dzieci nikt więcej czy aby na pewno o to chodziło.

13.03.2018, 21:16

Ale debilu nie pracowały w każdą niedzielę. A teraz mają gówno nie kasę.

13.03.2018, 14:56

Uważam, że wolne niedziele powinni mieć też księża, a przynajmniej co drugą. Należy im się. Dość harowania od świtu do nocy. Też by chcieli zrobić zakupy w galerii, a nie w tygodniu gonić wikarego z siatkami.

13.03.2018, 09:03

Dlaczego ktos ma mi mowic jak mam spedzac czas w niedziele - to jest wolnosc?

11.03.2018, 13:18

głupie pełowskie hoje nie potraficie inaczej spędzać wolnego czasu niż w galerii handlowej ???
ebane prymitywy