Porażka Sparty na inaugurację piłkarskiej piątej ligi

Wiktoria Poczekaj
Nie tak wyobrażaliśmy sobie początek sezonu. Miejmy nadzieję, że kolejne spotaknia dostarczą nam pozytywnych wrażeń.

Nieudanie zainaugurowali sezon 2020/2021 piłkarze Sparty Szamotuły, którzy po wywalczeniu awansu do V ligi podejmowali w sobotę 1 sierpnia na własnym boisku drużynę Czarnych Czerniejewo
Mecz rozpoczął się minutą ciszy upamiętniającą zmarłego w tygodniu byłego zawodnika Sparty - Sławomira Surowca.
Początek meczu był dla szamotulan bardzo obiecujący bo już w 3' niezawodny Denis Maćkowiak strzałem głową dał spartanom prowadzenie. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy.
Niestety po przerwie do głosu doszli goście czego efektem były zdobyte przez nich dwie bramki w 62' i 68'
Sparta Szamotuły vs Czarni Czerniejewo 1 : 2 (1 : 0)