Przegląd tygodnia we Wronkach, najważniejsze wydarzenia od 30.08 do 5.09.2020, sprawdź czy nie minęło Cię nic ważnego

Diana Tobor
Diana Tobor
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Wronek czytali w ostatnim tygodniu najchętniej
Czy to dobry czas na nadrobienie zaległości informacyjnych z tygodnia? Zobacz, które wiadomości mieszkanki i mieszkańcy Wronek czytali w ostatnim tygodniu najchętniej CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Wronek, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 30.08 a 5.09.2020. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Gigantyczne promocje w Media Markt! Co można kupić taniej? Lista produktów [06.09.2020]”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd tygodnia Wronki od 30.08 do 5.09.2020: top 3 artykuły z tygodnia

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Gigantyczne promocje w Media Markt! Co można kupić taniej? Lista produktów [06.09.2020]

Media Markt przygotował dla swoich klientów ciekawe obniżki i promocje. Taniej kupicie zarówno drobny, jak i duży sprzęt AGD. W dół poszły ceny ekspresów do kawy, odkurzaczy, robotów kuchennych i wielu innych produktów. Zobaczcie najlepsze promocje w sklepach Media Markt. Oto lista produktów.

📢 Dziś odbyło się ostatnie pożegnanie Bartosza Nowaka: Tragicznie zmarłego piłkarza pożegnały tłumy

W sobotę (5 września) w Kwilczu odbył się pogrzeb piłkarza Bartosza Nowaka. Przypomnijmy, że zawodnik, który pracował przy załadunku tirów uległ poważnemu wypadkowi. W trakcie zakładania plandeki mężczyznę zdmuchnął silny podmuch wiatru.

📢 Region. Uszkodzone radiowozy i funkcjonariusz w szpitalu - to efekt policyjnego pościgu

W piątkowy wieczór, 4 września na terenie powiatu szamotulskiego rozegrały się sceny niczym z filmu sensacyjnego. Wszystko za sprawą nierozważnego kierowcy, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak okazało się później - miał ku temu powody

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie:

Apple iPad 2019 10,2" 32GB Wi-Fi Srebrny (MW752FD/A)


Samsung Galaxy Tab A 8,0'' 32GB WiFi Srebrny (SM-T290NZSAXEO)


Tygodniowa prasówka 30.08-5.09.2020 Wronki: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników we Wronkach. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Szamotuły. Miał dość hałasu i "wybryków" na drodze. Powiadomił policję

W środę, 2 września wieczorem funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach interweniowali w związku ze zgłoszeniem mieszkańców, dotyczącym "hałaśliwego" kierowcy. Nie chodziło jednak o zwykłe zakłócanie ciszy nocnej...

📢 Tragiczna i zagadkowa śmierć dziennikarki. Anna Karbowniczak przed potrąceniem przez samochód dostawała groźby

W piątek, późnym popołudniem, policja poinformowała o zatrzymaniu trzech osób w sprawie śmiertelnego potrącenia Anny Karbowniczak. Szczegóły mają być znane najwcześniej w sobotę. My ujawniamy wątek gróźb, które Ania dostała tuż przed śmiercią. Sprawę wypadku i gróźb przejęła Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.

📢 Szamotuły. Do Parku Zamkowego wróciła rzeźba matki z dzieckiem [ZDJĘCIA]

Chociaż decyzją władz miasta, plener rzeźbiarski został w tym roku wykreślony z kalendarza imprez odbywających się w Szamotułach, ośrodek kultury postanowił w piękny sposób do tradycji tej nawiązać.

📢 Wypadek w Brzekińcu. Policjanci odnaleźli busa, który śmiertelnie potrącił rowerzystkę. Zatrzymano trzy osoby

Wielkopolska policja poinformowała w piątek 4 września, po godzinie 18, że po kilkudziesięciu godzinach poszukiwań odnaleziono busa, który śmiertelnie potrącił Annę Karbowniczak z Chodzieży.

📢 Brzekiniec. Śmiertelny wypadek między Wągrowcem a Budzyniem. Kierowca uciekł. Trwa obława. Wyznaczono nagrodę za pomoc w jego złapaniu

Trwają poszukiwania kierowcy, który w czwartek, 3 września 2020 około godz. 14, śmiertelnie potrącił rowerzystkę w miejscowości Brzekiniec na granicy powiatu chodzieskiego i wągrowieckiego. Policja uruchomiła specjalny numer telefonu i wyznaczyła nagrodę. Więcej informacji w artykule poniżej.

📢 Gm. Kaźmierz. Samochody zderzyły się na DK92. Policja apeluje o rozwagę na drodze!

W czwartek, 3 września na drodze krajowej nr 92 w okolicach Młodaska doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Jedna osoba trafiła do szpitala

📢 Nie ma nic bardziej polskiego niż Ojciec Mateusz? Te telewizyjne hity są adaptacjami zagranicznych programów

Czy wiecie, jakie seriale i programy telewizyjne są adaptacjami zagranicznych programów? Będziecie zaskoczeni - niektóre z nich traktowane są wśród widzów jako "typowo polskie", oryginalne produkcje!

📢 Nie żyje Anna Karbowniczak, nasza Koleżanka. Dziennikarka z Chodzieży została potrącona przez samochód. Sprawca uciekł, szuka go policja

W czwartek, 3 września, około godz. 14.20, straż pożarna została poinformowana o zdarzeniu na drodze w pobliżu miejscowości Brzekiniec, pod Budzyniem. Nieznany sprawca potrącił samochodem rowerzystkę. Kobieta zmarła. Sprawca wypadku uciekł.

📢 Powiat. Pędził 170 km/h, "wpadł" z narkotykami

Brawura na drodze nie popłaca. Przekonał się o tym młody mieszkaniec gminy Pniewy, którego policjanci złapali "na gorącym uczynku", gdy łamał przepisy ruchu drogowego. Mężczyzna, na dodatek, posiadał przy sobie narkotyki

📢 Przemalowanie traktora nie uchroniło ujęcia sprawców kradzieży

Szamotulska policja znalazła podejrzanych o kradzież kradzież ciągnika rolniczego. Podejrzani próbowali przemalować skradziony traktor. Ten pomysł na wiele się nie przydał. Podejrzanych sprawców zatrzymano. Grozi im nawet 5 lat więzienia.

📢 Ministerstwo Klimatu wprowadza program "Czystość plus". Wyższe kary za zaśmiecanie oraz pomysły na obniżenie kosztów gospodarowania odpadami

Rząd chce otworzyć gminom furtkę do zmniejszenia frakcji odpadów segregowanych, z pięciu do trzech. Zaproponowane zmiany mają obniżyć koszty funkcjonowania systemu, a tym samym być korzystne dla przeciętnego „Kowalskiego”. - To zawracanie kijem Wisły – komentują samorządowcy. - Nie po to uczyliśmy mieszkańców segregacji, by teraz wracać do dawnych przyzwyczajeń.

📢 Interwencja policji w autobusie w Jeleniej Górze. Płacz dzieci, kajdanki. Powód? Elektryczna hulajnoga [FILM]

Dramat w autobusie w Jeleniej Górze. Mężczyzna został skuty przez policję kajdankami na oczach płaczących dzieci. Policjanci interweniowali na prośbę kierowcy, bo mężczyzna chciał pojechać autobusem z dziećmi i elektryczną hulajnogą. Ojciec nie zamierzał dobrowolnie wysiąść z autobusu. Jak się okazało był również poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.

📢 Imieniny Szymony 3.09. Życzenia imieninowe dla Szymony. Kiedy są imieniny Szymony?

Imieniny Szymony obchodzone są 3.09 . Dobrze jest znaleźć wyjątkowe życzenia imieninowe dla Szymony, które będą dopasowane do charakteru osoby. Życzenia imieninowe dla Szymony można napisać na specjalnej kartce imieninowej lub wysłać je w formie smsa. Jakie życzenia imieninowe przygotowane dla Szymony będą odpowiednie? Życzenia na imieniny są składane solenizantom z okazji ich święta. Z okazji imienin Szymony można przygotować bukiet kwiatów jako drobny upominek dla Szymony. Znasz Szymonę? Złóż jej życzenia imieninowe. Skąd mogło wziąć się imię Szymona? Jakie cechy charakteru przypisane są do Szymony?

📢 Imieniny Eufemii 3.09. Kiedy złożyć życzenia imieninowe Eufemii? Oryginalne życzenia imieninowe

Eufemia świętuje imieniny 3.09. Solenizantce na pewno będzie miło, kiedy otrzyma miłe i spersonalizowane życzenia. Wybrane życzenia imieninowe dla Eufemii można wpisać do kartki imieninowej lub wysłać jako wiadomość sms. Jakie życzenia na imieniny Eufemii wybrać? Życzenia imieninowe dla Eufemii na pewno będą miłym gestem, z którego Eufemia się ucieszy. Dla Eufemii fajnie jest przygotować bukiet kwiatów czy inny drobny prezent z okazji imienin Eufemii. Znasz Eufemię? Złóż jej życzenia imieninowe. Sprawdźmy pochodzenie tego imienia. Jakie cechy może mieć osoba mająca to imię?

📢 Imieniny Dionizego. Kiedy są imieniny Dionizego? Najbliższe imieniny wypadają 2.09. Życzenia z okazji imienin dla Dionizego

Czy wiesz, kiedy imieniny obchodzi Dionizy? Imieniny Dionizego obchodzimy 26 lutego, 8 kwietnia, 2 września, 9 września, 20 września, 2 października, 9 października, 16 października, 16 listopada, 17 listopada, 26 grudnia, 30 grudnia. Najbliższe imieniny wypadają więc 2.09. Nie zapomnij o tym ważnym dniu i złóż życzenia imieninowe Dionizemu. W artykule znajdziesz propozycje życzeń i wierszy imieninowych. Czy znasz jakiegoś?

📢 Imieniny Bohdana. Kiedy są imieniny Bohdana? Najbliższe imieniny wypadają 2.09. Życzenia imieninowe

Jak wiadomo, zwykle imieniny dla danego imienia wypadają więcej niż raz w roku. Najbliższe imieniny Bohdana obchodzimy 2.09. Kiedy są imieniny Bohdana? Imieniny Bohdana wypadają 6 lutego, 31 sierpnia, 2 września. Imieniny Bohdana obchodzone są więc 3 razy w roku. W artykule znajdziesz najpiękniejsze życzenia imieninowe. Wierszyki świetnie się sprawdzą na imieninowej kartce, lub wysłane przez SMS. Czy znasz Bohdana?

📢 Przegląd prasy z sierpnia 2020 we Wronkach, najważniejsze informacje miesiąca

Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w sierpniu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Wronek najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Te stacje benzynowe bardzo źle wypadły w raporcie UOKiK. Sprawdź, gdzie jest „chrzczone” paliwo i LPG”?

ZOBACZ KONIECZNIE

Ustawa "o dobrym Samarytaninie"

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3