Górka Wronki triumfuje nad Śródmieściem! Czerwona kartka, moc trafień i walka do ostatniej minuty

Julia Adamczak
Kolejka pełna przewrotów akcji! Ciężką pracą i determinacją drużyna Górki Wronki wywalczyła cenne punkty w meczu ze Śródmieściem Wronki

Górka Wronki - Śródmieście Wronki mecz o wszystko!

W niedzielę 6 listopada na Borku rozegrał się mecz pomiędzy Górką Wronki a Śródmieściem Wronki. Spotkanie było zacięte i pełne emocji! W ostatnim tegorocznym spotkaniu Górka pokonała drużynę Śródmieścia 5:2.

Gospodarze od końcówki pierwszej połowy byli zmuszeni grać w osłabionym składzie po drugiej żółtej kartce, a w konsekwencji czerwonej za niesportowe zachowanie jednego z zawodników - co z pewnością ułatwiło zadanie Górce Wronki.

Hat-trickiem dla Górki popisał się Napastnik - Damian Pawlicki, a do wyniku po jednej bramce dorzucili Jakub Biniek oraz Vlad Sidei. Natomiast dla Śródmieścia gole zdobyli Ariel Remisz oraz Bartosz Byczyński .

Mistrzostwo Ligi Nadwarciańskiej obejmuje zatem Górki Wronki, aż do momentu wznowienia gry na wiosnę.

W trakcie meczu najmłodszym kibicom czas umiliły animacje i zabawy, brokatowe tatuaże oraz wiele innych niespodzianek!